MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 13824261

nr 1382 4261

Blomsterbord

längd: 95 cm, djup: 25 cm, höjd: 83 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:02:12